ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

сьома сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

     

01.04.2021

м. Червоноград

№314

     
     

Про надання дозволу   КП«Соснівкажитлокомунсервіс»  на списання з балансу багатоквартирних будинків

   
       

  

У відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 301, з метою забезпечення та реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, враховуючи лист КП «Соснівкажитлокомунсервіс» від 03.03.2021 р. №01-03/106,  Червоноградська мiська рада

 

 ВИРIШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл КП «Соснівкажитлокомунсервіс» на списання з балансу багатоквартирних будинків, що знаходять на балансі підприємства.
  2. КП «Соснівкажитлокомунсервіс» забезпечити списання багатоквартирних будинків у відповідності до Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 р. № 301.
  3. У разі, коли у списаному з балансу багатоквартирному будинку комісією встановлено наявність окремих квартир та/або нежитлових приміщень, які не перебувають у приватній власності та право державної чи комунальної власності на яких не зареєстровано, такі квартири та/або нежитлові приміщення залишити на балансі КП «Соснівкажитлокомунсервіс».
  4. Уповноважити першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балка Дмитра Ігоровича на погодження актів списання багатоквартирних будинків.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкілля комунальної власності та приватизації (Василишин П.С.) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балка Д.І.

 

Міський голова 

 

        Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 314
Дата прийняття рішення 2021-04-01
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: