ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

 дев”ята сесія восьмого скликання

 Р І Ш Е Н Н Я    

24.06.2021

м. Червоноград                      

                         

   №565                 

 

 

 

 

Про внесення змін в рішення    Червоноградської  мiської ради

306 від 01.04.2021р.

 

 

             

 

   Керуючись Законами України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», «Про внесення змiн до деяких законiв України щодо впорядкування окремих питань органiзацiї та дiяльностi органiв мiсцевого самоврядування i районних державних адмiнiстрацiй», статтями 104, 105, 106, 107 Цивiльного кодексу України, та з врахуванням пояснення  Сілецької сільської ради, Червоноградська  мiська  рада

ВИРIШИЛА:

 

  1. Внести зміни у рішення Червоноградської міської ради від 01.04.2021р №306“Пробезоплатну передачу об’єктів комунальної власності Червоноградської мiської ради”,   виклавши п.8 у такій редакції:

передати безоплатно на баланс відділу капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради (пр.Шевченка, 19, мiсто Червоноград, Львiвська область, код ЄДРПОУ 38894262) об'єкт нерухомого майна – капітальні інвестиції (незавершене будівництво) згідно з Додатком “.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкілля, комунальної власності та приватизації (Василишин П.С.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Коваля В.С.

 

 

 

 

Міський голова                                Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ             

 

проект рішення  №9К5                                                                                   

Номер рішення 565
Дата прийняття рішення 2021-06-24
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: