ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

девята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

24.06.2021

м.Червоноград

№540

 

 

 

 

 

 

Про затверження регламенту Червоноградської мiської ради, Червоноградського району Львівської області восьмого скликання в новій редакцій

 

 

       

 

Вiдповiдно до пункту 1 частини 1 статтi 26 та пункту 13 статтi 46 Закону України "Про мiсцеве самоврядування в Українi", враховуючи ч.2 ст.8 Закону України «Про статут депутата міської ради», на вимогу Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28.04.2021 № 1423-IX,  Червоноградська мiська рада,

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити регламент Червоноградської мiської ради, Червоноградського району Львівської області восьмого скликання в новій редакції, що додається.
  2. Рішення Червоноградської міської ради від 10.12.2020 № 20 та від рішення Червоноградської міської ради 23.01.2021 №186 вважати такими, що втратили чиність.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань депутатської діяльності, забезпечення законності, антикорупційної політики, захисту прав людини, сприяння децентралізації, розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, свободи слова та інформації (Майданович С.В.).

 

 

 

 

Міський голова 

 

Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Порiвняльна таблиця до проекту рiшення

Про затверження регламенту Червоноградської мiської ради

 

Чинна радакцiя

Редакцiя з врахуванням пропонованих змiн

Пропозиції, які враховані в опублікованому проекті рішенні

Стаття 54

 

Рiшення ради вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала бiльшiсть депутатiв вiд загального складу ради, крiм випадкiв, передбачених чинним законодавством та цим Регламентом.

 

 

Стаття 54

 

Рiшення ради вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала бiльшiсть депутатiв вiд загального складу ради, крiм випадкiв, передбачених чинним законодавством та цим Регламентом.

 

Рішення ради щодо безоплатної передачі земельної ділянки комунальної власності у приватну власність (крім земельних ділянок, що перебувають у користуванні громадян, та випадків передачі земельної ділянки власнику розташованого на ній жилого будинку, іншої будівлі, споруди) приймається не менш як двома третинами голосів депутатів від загального складу ради. 

 

 

Номер рішення 540
Дата прийняття рішення 2021-06-24
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: