ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

сьома сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

     

15.04.2021

м.Червоноград

                      №372

     

 

Про розгляд заяви громадянки

Яремчук Лесі Іванівни в с. Добрячин

 

 

Розглянувши заяву Яремчук Лесі Іванівни  про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо вiдведення земельних дiлянок, враховуючи поданi постiйно-дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Надати громадянці Яремчук Лесі Іванівні дозвiл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2623га для ведення особистого селянського господарства (код за КВЦПЗ – 01.03 – для ведення особистого селянського господарства), в с. Добрячин .
  2. Надати громадянці Яремчук Лесі Іванівні дозвiл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0415га для ведення особистого селянського господарства (код за КВЦПЗ – 01.03 – для ведення особистого селянського господарства), в с. Добрячин .
  3. Громадянці Яремчук Лесі Іванівні та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельної ділянки в національній кадастровій системі. Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  4.  Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

Мiський голова                                                                       Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 372
Дата прийняття рішення 2021-04-15
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: