ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

                               ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

сьома сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

     

15.04.2021

м. Червоноград

№370

 

 

 

       

 

Про розгляд заяви громадянина

Клепака Романа Зеновійовича в с. Острів

 

Розглянувши заяви громадянина Клепака Романа Зеновійовича про дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо вiдведення земельних ділянок в селі Острів, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV «Про землеустрiй», та вiд 21.05.1997 №280/97-ВР «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Відмовити громадянину Клепаку Роману Зеновійовичу у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0900 га для ведення особистого селянського господарства в селі Острів, у зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки містобудівній документації .
  2. Відмовити громадянину Клепаку Роману Зеновійовичу у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1500 га для ведення особистого селянського господарства в селі Острів, у зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки містобудівній документації .
  3. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.І.

 

 

 

Мiський голова                                                                                              Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 370
Дата прийняття рішення 2021-04-15
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: