ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

восьма сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

25.05.2021

м.Червоноград

                         № 524

 

 

 

Про розгляд заяви громадянина

Шіпіль  Владислава Георгійовича в м. Червоноград

 

Розглянувши заяву громадянина Шіпіль Владислава Георгійовича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки, враховуючи поданi постiйно-дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Відмовити громадянину Шіпіль Владиславу Георгійовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0025 га для будівництва індивідуального гаража в місті Червонограді на вулиці Івасюка, 6, гаражний кооператив № 1, гараж №40н у зв’язку з відсутністю права власності на нерухоме майно.
  2. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

 

                       Секретар мiської ради                                                  Олександр ГРАСУЛОВ

Номер рішення 524
Дата прийняття рішення 2021-05-25
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: