ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять друга сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

01.12.2022                                                              м. Червоноград

          № 1557

 

Про надання дозволу на розроблення проекту

землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки

для продажу права оренди на земельному аукціоні

 

З метою продажу права оренди земельних ділянок на земельному аукціоні і створення умов для ефективного використання земель, поповнення міського бюджету, стимулювання суб’єктів підприємницької діяльності до придбання в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення, формування відкритого та прозорого ринку землі, враховуючи пропозицiю, подану постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 07.07.2011 №3613-УI «Про Державний земельний кадастр», вiд 06.10.1998 № 161-ХІV "Про оренду землi" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0738 га, для будівництва та обслуговування об’єкта торгівлі (код КВЦПЗД – 03.07 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі), в місті Червоноград, квартал «Солокія», з метою включення її в перелiк для продажу права оренди на електронних земельних торгах у формi аукцiону, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Червоноградської міської ради.
  2. Замовником землевпорядної документації на земельну ділянку, вказану в даному рішенні, визначити виконавчий комітет Червоноградської міської ради.
  3. Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, згідно даного рішення, здійснити за кошти міського бюджету.
  4. Виконавчому комітету Червоноградської міської ради та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельної ділянки в національній кадастровій системі. Розроблений проект землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  5. 5. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

Мiський голова                              (підпис)                                Андрій  ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 1557
Дата прийняття рішення 2022-12-01
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
№1557(ЛОТ) Червоноград Солокія магазин надання дозволу проект.docx
Поширити: