ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

Двадцять друга сесія  восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

17.11.2022

м.Червоноград

1527

 

 

 

 

 

 

 

 

           

Про надання дозволу на списання

основних засобів та об’єктів незавершеного будівництва

 

 

 

 

Керуючись Законом України  „Про мiсцеве самоврядування в Українi”, на виконання положень Бюджетного кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», враховуючи Акт обстеження (технічний висновок) ТзОВ «Артромс плюс», звернення  КП ЧУБіІ  «Будінвест»,  Червоноградська мiська рада

 

ВИРIШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл комунальному підприємству Червоноградське управління будівництва і інвестицій «Будінвест» на списання з балансу:
  • основних засобів згідно затвердженого переліку основних засобів, які пропонуються до списання, що додається.
  • капітальних вкладень по об’єктах незавершеного будівництва, згідно затвердженого переліку  об’єктів незавершеного будівництва, що додається.

 

  1. Комунальному підприємству Червоноградське управління будівництва і інвестицій «Будінвест» списання основних засобів та об’єктів незавершеного будівництва провести згідно чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну комiсiю з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкiлля, комунальної власностi та приватизацiї (Гаманюк В.В.) та заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради  Мисака М.І.

 

 

Міський голова                            

 (підпис)

        Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

 

 

Номер рішення 1527
Дата прийняття рішення 2022-11-17
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
№1527.ZIP
Поширити: