ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

                                 ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

сьома сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

     

15.04.2021

м. Червоноград

№ 352

 

 

 

       

 

Про розгляд заяв громадян

в с. Волсвин

 

Розглянувши заяви громадян в селі Волсвин, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV «Про землеустрiй», та вiд 21.05.1997 №280/97-ВР «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Відмовити громадянці Бойко Галині Володимирівні, керуючись п. 6 ст. 118 Земельного кодексу України, у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в селі Волсвин, присілок Груд.
  2. Відмовити громадянину Бойку Івану Петровичу, керуючись п. 6 ст. 118 Земельного кодексу України, у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в селі Волсвин, присілок Груд.
  3. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

 

 Мiський голова                                                                                         Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 352
Дата прийняття рішення 2021-04-15
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: