ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

29.09.2022

м. Червоноград

1456

 

 

 

 

 

 

 

Про розгляд клопотання підприємця

Трофимовича Ігоря Миколайовича

 

Розглянувши клопотання підприємця Трофимовича Ігоря Миколайовича про продаж у власнiсть земельної дiлянки, враховуючи пропозиції, подані постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтетi Червоноградської мiської ради, керуючись Земельним кодексом України та Законом України вiд 21.05.1997 № 280/97 ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Доручити виконавчому комiтету Червоноградської мiської ради:

1.1. Забезпечити проведення експертної грошової оцiнки земельної ділянки несiльськогосподарського призначення площею 0,8936 га, кадастровий номер 4624886600:02:000:0011, наданої в оренду підприємцю Трофимовичу Ігорю Миколайовичу для обслуговування автобази (КВЦПЗД – 12.04 – для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства), на території Червоноградської міської ради Червоноградського району, Львівської області (за межами с. Сілець).

Встановити розмір авансового платежу в сумі 289776,61 грн. (двісті вісімдесят дев’ять тисяч сімсот сімдесят шість гривень, 61 коп.), що становить 20% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

1.2. Укласти з покупцем земельної ділянки договір про сплату авансового внеску за земельну ділянку в рахунок оплати ціни земельної ділянки, згідно даного рішення.

  1. Уповноважити Червоноградського мiського голову або іншу довірену особу на пiдписання договору про сплату авансового внеску в рахунок оплати цiни земельної дiлянки та договору про проведення експертної грошової оцiнки земельної ділянки, згiдно даного рiшення.
  2. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

Мiський голова                           (підпис)                           Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 1456
Дата прийняття рішення 2022-09-29
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
№1456.doc
Поширити: