ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцята  сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

29.09.2022

                       м.Червоноград

1447

 

 

 

 

 

 

Про внесення змін до штатного

розпису БДЮТС

 

 

       

 

  Керуючись ст.26, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України  «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», у зв’язку з введенням в Україні воєнного стану відповідно до Указу Президента від 24.02.2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» та тимчасовим розміщенням внутрішньо переміщених осіб, евакуйованих осіб, які прибули з інших областей України, де ведуться бойові дії, у приміщенні  Будинку дитячої та юнацької творчості м.Соснівки Червоноградської міської ради Львівської області, з метою створення відповідних умов для їхнього проживання Червоноградська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Ввести, на час проживання внутрішньо-переміщених осіб, до штатного розпису Будинку дитячої та юнацької творчості м.Соснівки Червоноградської міської ради Львівської області з 01.10.2022 року додатково такі посади:

- завідувач господарством – 1 посада;

- сторож – 2,5 посади.

  1. Фінансовому управлінню Червоноградської   міської ради      (Сементух Л.І.) передбачити кошти на утримання вищезазначених штатних одиниць відповідно до чинного законодавства.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комiсiю з питань охорони здоров’я, працi та соцiальної полiтики, освiти, культури, духовного вiдродження, сiм’ї, молодi та спорту (Кудрик І.І.), заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Земницьку Н.М.

 

 

 

Міський голова                             (підпис)                            Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

 

Номер рішення 1447
Дата прийняття рішення 2022-09-29
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
№1447.rtf
Поширити: