ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МIСЬКА РАДА

Львiвської областi

восьма сесiя восьмого скликання

Р I Ш Е Н Н Я

 

 

 

20.05.2021

м.Червоноград

№478

 

 

 

 

Про звернення Червоноградської  мiської

Ради щодо критичної ситуації функціонування

ПАТ «Шахта Надія»

 

 

 

Керуючись ст.ст. 140,144 Конституцiї України,  Законом України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада,-

 

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Прийняти звернення Червоноградської мiської ради  щодо критичної ситуації функціонування ПАТ «Шахта Надія»».

 

  1. Направити звернення до Кабінету Міністрів України, голови Державної фіскальної служби України, Міністра енергетики України.

 

3.Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну комiсiю з питань депутатської дiяльностi, забезпечення законностi, антикорупцiйної полiтики, захисту прав людини, сприяння децентралiзацiї, розвитку мiсцевого самоврядування та громадянського суспiльства, свободи слова та iнформацiї  (Майданович С.В.)

 

 

 

Мiський голова                                                                         Андрій  ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

Кабінету Міністрів України

 

Голові Державної фіскальної служби України

Мельнику В.І.

 

 Міністру енергетики України

Галущенко Г.В.

 

 

 

Звернення

Червоноградської міської ради щодо щодо критичної ситуації функціонування ПАТ «Шахта Надія»

 

ПрАТ «Шахта «Надія» є правонаступником шахти № 9 «Великомостівська» введеної в експлуатацію у жовтні 1962 року.

У 1992 році  держава планувала закриття державної шахти, як такої, що вичерпала свій виробничий і трудовий ресурс. Проте, трудовий колектив підприємства  не погоджувався з таким рішенням. ДВАТ «Шахта «Надія»    продовжила працювати без державних фінансових дотацій. З 1998 року підприємство почало нарощувати показники з вуглевидобутку і проходження гірничих виробок. Шахта є містоутворюючим підприємством і його діяльність  забезпечує  життєдіяльність м. Соснівки та с. Сілець.

  Однак,  починаючи з 2018 року підприємство перебуває в критичному стані.

На сьогодні  органами виконавчої служби заблоковані банківські рахунки ПАТ«Шахта Надія», через що підприємство   перебуває у  критичній ситуації.

18 травня 2021 р. на адресу ПАТ«Шахта Надія», надійшла повістка за позовом Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України про надання дозволу на погашення усієї суми податкового боргу  за рахунок майна, що перебуває у податковій заставі. Це майно є основним засобами та приймає бузпосердню участь у виробничому процесі.

Виконання таких позовних вимог спричинить повну зупинку підприємства, що призведе  до посилення соціальної напруги в колективі та створення передумов техногенної катастрофи.

Звертаємось, до Вас з наполегливим проханням, взяти під особистий контроль ситуацію на ПрАТ «Шахта «Надія», а  також вжити усіх необхідних заходів щодо недопущення техногенної катастрофи та подальшої роботи.

 

 

 

Прийняте на восьмій сесiї Червоноградської мiської ради восьмого скликання

    20 травня 2021 року

Номер рішення 478
Дата прийняття рішення 2021-05-20
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: