ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

вісімнадцята  сесія восьме  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

 

27.07.2022

м. Червоноград

№1365

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про надання згоди на безкоштовну передачу від ТзОВ «СОКМЕ» у власність  Червоноградської терито- ріальної громади  незавершеного будівництва каналізаційної-насосної станції з подальшою передачею комунальному підприємству «Червоно- градводоканал»

 

 

 

           

                  Керуючись ст. 26, 60 Закону України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», «Порядком безоплатної передачi у комунальну власнiсть об’єктiв соцiальної сфери, житлового фонду, у тому числi незавершеного будiвництва, а також внутрiшньогосподарських мелiоративних систем колективних сiльськогосподарських пiдприємств, що не пiдлягали паюванню в процесi реорганiзацiї цих пiдприємств та переданi на баланс пiдприємств - правонаступникiв», затвердженим   постановою   Кабiнету    Мiнiстрiв України    вiд 13.08.2003р. № 1253, розглянувши заяву ТзОВ «СОКМЕ» вiд 05.07.2022р. № 41, Червоноградська мiська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду на безкоштовну передачу від ТзОВ «СОКМЕ» у власність Червоноградської територіальної громади незавершеного будівництва  каналізаційної-насосної станції з подальшою передачею комунальному підприємству «Червоноградводоканал».

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкiлля, комунальної власностi та приватизації ( Василишин П.С.) та першого заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради   Балка Д.І.

 

 

 

Міський голова                                                                 Андрій   ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 1365
Дата прийняття рішення 2022-07-27
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: