ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

сімнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

     

30.06.2022

м. Червоноград

                 № 1331                   

     

Про розгляд клопотання

приватного підприємства «Золотва»

 

Розглянувши клопотання приватного підприємства «Золотва» про надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законом України від 24.03.2022 р. № 2145-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану», Законом України вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення на земельну ділянку площею 4,0000 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення), (код КВЦПЗД - 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), яка розташована на території Червоноградської міської ради, ( село Острів).
  2. Надати приватному підприємству «Золотва» в короткострокову оренду терміном на 11 (одинадцять) місяців земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності площею 4,0000 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗД - 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), на території Червоноградської міської ради

(село Острів), встановивши річну орендну плату за земельну ділянку 1 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що визначається від середньої нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Львівській області.

  1. Уповноважити першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Дмитра Iгоровича на пiдписання договору оренди землі кваліфікованим електронним підписом, згiдно даного рiшення.
  2. Приватному підприємству «Золотва» забезпечити укладання та підписання договору оренди землі на земельну ділянку кваліфікованим електронним підписом, згідно даного рішення.
  3. Договір оренди землі вищезазначеної земельної ділянки підлягає державній реєстрації, що здійснюється районною військовою адміністрацією, у Книзі реєстрації землеволодінь і землекористувань в умовах воєнного стану.
  4.  Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську

комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.)

 

 

 

Мiський голова                                                                     Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 1331
Дата прийняття рішення 2022-06-30
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: