ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

сімнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

     

02.06.2022

м.Червоноград

№1495

 Про перейменування Червоноградської

дитячої  школи  мистецтв у комунальний заклад

 «Червоноградська школа  мистецтв»

Червоноградської міської ради та

затвердження Статуту комунального закладу

«Червоноградська  школа  мистецтв»

Червоноградської міської ради

 

         У зв’язку із необхідністю приведення установчих документів Червоноградської дитячої  школи  мистецтв у відповідність до діючих законодавчих актів, які регламентують діяльність закладів культури, відповідно до Конституції України, Законів  України «Про  освіту», «Про  позашкільну  освіту», «Про  культуру, Положення  про  мистецьку  школу   затверджено  наказом  Міністра культури  України від  09.08.2018 року № 686  зареєстровано  в  Міністерстві юстиції України 03.09.2018р. за № 1004/324546, враховуючи зміни до Бюджетного кодексу України, постанови ВРУ№ 807 «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020 р. та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Червоноградська міська рада

 

ВИРIШИЛА:

 

  1. Перейменувати Червоноградську дитячу школу  мистецтв  у комунальний заклад «Червоноградська школа  мистецтв» Червоноградської міської ради, скорочене найменування КЗ «Червоноградська ШМ» .

  2. Затвердити Статут комунального закладу «Червоноградська школа мистецтв» Червоноградської міської ради, що додається.

3.   Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань охорони здоров’я, працi та соцiальної полiтики, освiти, культури, духовного вiдродження, сiм’ї, молодi та спорту ( Кудрик.І.І.) і заступника  мiського голови  з питань дiяльностi виконавчих органiв  ради  Земницьку Н.М.

 

 

 

          

 

Міський голова 

 

Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 1295
Дата прийняття рішення 2022-06-02
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: