ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

шістнадцята  сесія восьмого скликання

Р I Ш Е Н Н Я

05.05.2022

         м. Червоноград

№1272

 Про  проведення конкурсу  на визначення  виконавця послуг  з вивезення побутових відходів з  населених пунктів Червоноградської міської територіальної громади

 

 

 

 

 

 

 

           

      

         Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.35-1 Закону України «Про відходи», Постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2011 № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011р. №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   враховуючи приєднання   населених  пунктів  та утворення Червоноградської  міської   територіальної  громади та  з   метою належного  надання   послуги  з  вивезення побутових  відходів Червоноградська міська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

  1. Провести конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів з населених  пунктів Червоноградської  міської   територіальної  громади, згідно схеми санітарної очистки населених  пунктів Червоноградської міської   територіальної  громади: м.Червоноград, смт.Гірник, м.Соснівка, затвердженої  рішенням Виконавчого комітету від 22.02.2022. № 25  та схем санітарної очистки сіл Острів, Сілець, Межиріччя, Бендюга, Поздимир, Добрячин, Волсвин, Городище, Бережне, Рудка, Борятин Червоноградської міської   територіальної  громади затверджених  рішенням Виконавчого комітету від 08.04.2022р. №52.

 

  1. Делегувати повноваження з підготовки та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів з  населених  пунктів Червоноградської  міської   територіальної  громади виконавчому комітету Червоноградської міської ради.

 

  1.  Виконавчому комітету Червоноградської міської ради:

  3.1.   створити конкурсну комісію та затвердити її склад;

  3.2.   затвердити конкурсну документацію;

  3.3.  забезпечити проведення конкурсу відповідно до Порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів з  населених  пунктів Червоноградської  міської   територіальної  громади.

 

3.4. провести дострокове розірвання  договорів на  надання послуг  зі збирання  та вивезення  твердих побутових відходів  з діючими виконавцями у м.Червоноград, смт.Гірник  за взаємною  згодою сторін   в термін до 60 (шістдесяти) календарних днів з дня введення в дію  рішення Виконавчого комітету Червоноградської  міської  ради, щодо затвердження рішення конкурсної комісії на визначення   виконавця  послуги з  вивезення побутових  відходів  з  населених  пунктів Червоноградської  міської   територіальної  громади.

 

  1.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунального господарства благоустрою, охорони довкiлля, комунальної власностi та приватизацiї (Василишин П.С.) та   першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Балка Д.І.

 

 

 

 

      Міський голова                                                                    Андрій  ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 1272
Дата прийняття рішення 2022-05-05
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: