ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

Шістнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

14.04.2022         

м.Червоноград

№1239

 

 

Про внесення змін до Міської програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) та постраждалих учасників Революції Гідності на 2022 рік

 

 

 

 

 

 

 

 

       

     

 

          Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування”,  з метою соціальної підтримки сімей загиблих/померлих Захисників та Захисниць України у період військової агресії Російської Федерації проти України (з 24.02.2022 року),  Червоноградська мiська рада

 

         ВИРIШИЛА:

 

  1. Внести зміни до Міської програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) та постраждалих учасників Революції Гідності на 2022 рік, затвердженої рішенням Червоноградської міської ради від 27.01.2022р. № 1063, а саме:

п. 4 Завдань та заходів виконання міської програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) та постраждалих учасників Революції Гідності викласти в редакції:

      “Надання одноразової грошової допомоги особі, яка здійснила     поховання загиблого (померлого), учасника АТО (ООС), бійця-добровольця АТО, постраждалого учасника Революції Гідності, Захисника чи Захисниці України у період військової агресії Російської Федерації проти України (з 24.02.2022 року), у розмірі 10,0 тис. грн.”

 

  1. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань охорони здоров’я, працi та соцiальної полiтики, освiти, культури, духовного вiдродження, сiм’ї, молодi та спорту (Кудрик І. І.) та   заступника   міського  голови з питань діяльності    виконавчих органів ради  Коваля В.С.

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова 

 

Андрій ЗАЛВСЬКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Номер рішення 1239
Дата прийняття рішення 2022-04-14
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: