ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

шістнадцята сесія восьмого скликання

 Р І Ш Е Н Н Я

24.03.2022

м. Червоноград                       

                          

                     №1219

 

 

 

 

Про надання дозволів на здiйснення невiд’ємних полiпшень орендованого комунального майна за адресами: м. Червоноград, вул. Івасюка, 14 та м. Червоноград, вул. Грушевського, 2

 

 

             

 

  Керуючись ст.ст. 25, 60 Закону України "Про мiсцеве самоврядування в Українi, ст.21 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»,  Положенням про порядок передачi в оренду майна, яке належить до комунальної власностi територiальної громади Червоноградської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 24.06.2021 № 572 та з врахуванням листів комунального пiдприємства  «Червонограджитлокомунсервiс» вiд 01.12.2021 року №6004/05, від 31.12.2021 року №6661/05 Червоноградська  мiська  рада

 

 ВИРIШИЛА:

  1. Надати дозвiл орендарю – ПП «Будівельна Фірма Форум-Буд» на проведення невiд’ємних полiпшень в орендованому ним нежитловому примiщеннi за адресою: м. Червоноград, вул. Івасюка,14.

 

  1. Надати дозвiл орендарю – фiзичнiй особi - пiдприємцю Тарадасі І.М. на проведення невiд’ємних полiпшень в орендованому ним нежитловому примiщеннi за адресою: м. Червоноград, вул. Грушевського,2.
  2.  Рiшення набирає чинностi з дня його прийняття.
  3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкілля, комунальної власності та приватизації (Василишин П.С.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мисака М.І.

 

 

 

Міський голова                                                                                    Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ                                                                                                                                 

Номер рішення 1219
Дата прийняття рішення 2022-03-24
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: