ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

п´ятнадцята сесія восьмого скликання

   Р І Ш Е Н Н Я  

 

 

 

03.02.2022

м. Червоноград

№1107

 

 

 

 

 

 

Про внесення змiн в схему теплопостачання смт. Гiрник, затверджену рiшенням Червоноградської мiської ради вiд 23.05.2012 № 274 «Про затвердження оптимiзованої схеми перспективного розвитку теплопостачання смт. Гiрник»

 

 

       

 

 

З метою пiдвищення ефективностi використання теплових мереж, керуючись Законом України «Про мiсцеве самоврядування в Українi»,  Законом України «Про теплопостачання» та враховуючи лист КП «Червоноградтеплокомуненерго» від 18.11.2021 №4497  Червоноградська мiська рада

 

ВИРIШИЛА:

 

1 Внести змiни в схему теплопостачання смт. Гірник, затверджену рішенням Червоноградської мiської ради вiд   23.05.2012 №274 «Про затвердження оптимiзованої схеми перспективного розвитку теплопостачання смт. Гірник» в частинi вiдключення вiд централiзованого опалення будинків по вул. С.Стрільців, 2 та С.Стрільців, 5.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкiлля, комунальної власностi та приватизації (Василишин П.С.) та першого заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради   Балка Д.І.

 

 

 

Міський голова                                                                  Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 1107
Дата прийняття рішення 2022-02-03
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: