ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

п’ятнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

          27.01.2022                                   м. Червоноград

    № 1067

 

Про розгляд клопотання товариства

з обмеженою відповідальністю

«ФЕРОЗІТ ВІНД ЕНЕРДЖІ»

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «ФЕРОЗІТ ВІНД ЕНЕРДЖІ» про формування земельних ділянок для прокладання підземної кабельної лінії, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV «Про землеустрiй» та вiд 21.05.1997                             № 280/97-ВР «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю «ФЕРОЗІТ ВІНД ЕНЕРДЖІ» дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га для прокладання підземної кабельної лінії,                                   (код КВЦПЗД – 14.01 - для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій) на території Червоноградської міської ради  за межами села Поздимир біля земельної ділянки з кадастровим номером 4623984400:02:000:0287, за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення Червоноградської міської ради. Проектом передбачити встановлення обмеження (обтяження) на частину земельної ділянки з метою встановлення  сервітуту для прокладання підземної кабельної лінії.
  2. Надати товариству з обмеженою відповідальністю «ФЕРОЗІТ ВІНД ЕНЕРДЖІ» дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту, орієнтовною площею 0,0120 га,  що знаходиться  на земельній ділянці з  кадастровим номером 4623984400:02:000:0287, код КВЦПЗД – 14.01 - для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій.
  3. Товариству з обмеженою відповідальністю «ФЕРОЗІТ ВІНД ЕНЕРДЖІ» та розробникам документацій із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельних ділянок в національній кадастровій системі. Розроблені документації із землеустрою подати на затвердження Червоноградській міській раді.

4 Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

Мiський голова                                                                    Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 1067
Дата прийняття рішення 2022-01-27
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: