ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

чотирнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

     16.12.2021                                    м. Червоноград

  №1039        

        

Про розгляд клопотання громадянки

Клак Галини Михайлівни

 

 

Розглянувши клопотання громадянки Клак Галини Михайлівни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки, враховуючи поданiпостiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Надати громадянці Клак Галині Михайлівні дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,1000 га в с. Острів, на вул. Червоноградська № 22 відповідно до поданих нею графічних матеріалів.
  2. Скасувати пункт 4 додатку № 2 до рішення Червоноградської міської ради №513 від 25.05.2021 «Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в с. Добрячин» та важати його таким, що втратило чинність.
  3. Громадянці та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельної ділянки в національній кадастровій системі. Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  4. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

 

          Мiський голова                                                  Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

Номер рішення 1039
Дата прийняття рішення 2021-12-16
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: