ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

чотирнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

16.12.2021

м. Червоноград

1033

 

 

 

 

 

 

 

Про припинення права оренди земельної ділянки та

надання її в оренду Товариству з обмеженою

відповідальністю «ВІТАН-ТРАНС» в с. Поздимир

 

         Розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю спільного українсько-американського підприємства «ЄВРОКОМ» про дострокове розірвання договорів оренди землі, клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «ВІТАН-ТРАНС» про надання в оренду земельних ділянок,  враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Податковим кодексом України вiд 02.12.2010 № 2755-УI, Законами України «Про Державний земельний кадастр» вiд 07.07.2011 №3613-УI, вiд 06.10.1998 № 161-ХІV "Про оренду землi" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", рішенням Червоноградської міської ради від 25.06.2019 № 1277 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території міста Червонограда», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. У зв’язку з продажем нерухомого майна, розташованого в селі Поздимир на вулиці Б. Хмельницького, 35-В, відповідно до договору купівлі-продажу нежитлового приміщення від 04.11.2021 зареєстрованого в реєстрі за № 2439, посвідченого приватним нотаріусом Червоноградського районного нотаріального округу Павликом П. О., достроково розірвати договір оренди землі та припинити Товариству з обмеженою відповідальністю спільному українсько-американському підприємству «ЄВРОКОМ» право оренди на земельну ділянку площею 0,5689 га для обслуговування цеху по виготовленню вікон та дверних блоків із профілю ПВХ (код КВЦПЗД – 11.02 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) в селі Поздимир на вулиці Б.Хмельницького, 35-В.

Кадастровий номер земельної дiлянки – 4623984400:01:006:0001.

  1. Надати Товариству з обмеженою відповідальністю «ВІТАН-ТРАНС» на 5 (п’ять) років в оренду земельну дiлянку площею 0,5689 га для обслуговування цеху по виготовленню вікон та дверних блоків із профілю ПВХ (код КВЦПЗД – 11.02 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) в селі Поздимир на вулиці Б.Хмельницького, 35-В , встановивши річну орендну плату за земельну ділянку 3 % від її нормативної грошової оцінки.

Кадастровий номер земельної дiлянки – 4623984400:01:006:0001.

  1. Товариству з обмеженою відповідальністю спільному українсько-американському підприємству «ЄВРОКОМ» забезпечити укладання додаткових угод про дострокове розірвання договорів оренди землі, припинення права оренди на земельні ділянки у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно згідно даного рішення.
  2. Товариству з обмеженою відповідальністю «ВІТАН-ТРАНС» виготовити новий кадастровий план земельної ділянки, виготовити, укласти та забезпечити реєстрацiю Договору оренди землі та провести державну реєстрацiю права оренди земельної дiлянки у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.
  3. Товариству з обмеженою відповідальністю «ВІТАН-ТРАНС»в п’ятиденний термiн з дня державної реєстрацiї права оренди земельної дiлянки подати копiю Договору оренди землі в державну податкову iнспекцiю у місті Червонограді.
  4. Видатки за виготовлення кадастрового плану земельної ділянки, пiдготовку обмiнного файлу XML, оформлення та державну реєстрацiю Договору оренди землі та права оренди вiднести за рахунок орендаря земельної дiлянки.
  5. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

 

Мiський голова                                                                                Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 1033
Дата прийняття рішення 2021-12-16
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: