ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

чотирнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

16.12.2021

м. Червоноград

1050

 

 

 

 

 

 

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки в м. Червонограді

 

З метою створення умов для ефективного використання земель, поповнення міського бюджету, стимулювання суб’єктів підприємницької діяльності до придбання в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення, формування відкритого та прозорого ринку землі, з урахуванням Плану зонування території міста, інвестиційної привабливості, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 07.07.2011 №3613-УI «Про Державний земельний кадастр», вiд 06.10.1998 № 161-ХІV "Про оренду землi" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,5650 га для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу для будівництва станції технічного обслуговування автомобілів із магазином автозапчастин (код за КВЦПЗД – 12.11 - для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу) в м. Червонограді, на вулиці Львівській, з метою включення її в перелiк для продажу права оренди на електронних земельних торгах у формi аукцiону, за рахунок земель запасу Червоноградської міської ради (землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення).
  2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0280 га для будівництва та обслуговування об’єкта торгівлі (код за КВЦПЗД – 03.07 - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) в м. Червонограді, на вулиці Стуса, з метою включення її в перелiк для продажу права оренди на електронних земельних торгах у формi аукцiону, за рахунок земель запасу Червоноградської міської ради житлової та громадської забудови.
  3. Замовником землевпорядних документацій на земельні ділянки вказані в даному рішенні визнати виконавчий комітет Червоноградської міської ради.
  4. Розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, згідно даного рішення здійснити за кошти міського бюджету.

5 Виконавчому комітету Червоноградської міської ради та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельних ділянок в національній кадастровій системі. Розроблені проекти землеустрою щодо вiдведення земельних ділянок подати на затвердження Червоноградській міській раді.

  1.  Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

 

 

Мiський голова                                                                   Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 1050
Дата прийняття рішення 2021-12-16
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: