ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

Позачергова  сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.04.2021

м. Червоноград

№421

       

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки в с. Поздимир

 

Розглянувши заяву громадянки Голько Віри Миколаївни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи подані постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним Кодексом України, Законами України вiд 07.07.2011 № 3613-УI «Про Державний земельний кадастр», вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй", вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Надати громадянці Голько Вірі Миколаївні дозвiл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1600 га для ведення особистого селянського господарства (код за КВЦПЗ – 01.03 для ведення особистого селянського господарства) в с. Поздимир, ур. Забріддя.
  2. Громадянці та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельної ділянки в національній кадастровій системі. Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  3. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

                                                                                                          

 

 

 

Мiський голова                                                                    Андрій  ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

 

Проект рішення №7пМ16

Номер рішення 421
Дата прийняття рішення 2021-04-29
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: