ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

друга сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

10.12.2020

м. Червоноград

47

 

 

 

Про пiдготовку лоту з продажу

земельної ділянки у власність

 

 

Розглянувши подані постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтетi Червоноградської мiської ради пропозицiї та з метою створення умов для ефективного використання земель, поповнення мiського бюджету, стимулювання суб’єктiв пiдприємницької дiяльностi до придбання у власність земельної дiлянки несiльськогосподарського призначення, формування вiдкритого та прозорого ринку землi, з урахуванням затвердженого Плану зонування території міста, а також маркетингових досліджень, інвестиційної привабливості, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 21.05.1997 р. 280/97–ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", вiд 07.06.1996 р. № 236/96–ВР „Про захист вiд недобросовiсної конкуренцiї”, Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Включити в перелік земельну ділянку площею 1,2905 га, кадастровий номер 4611800000:03:005:0054, в місті Червонограді на вулиці Героїв Майдану, 10, з метою продажу її у власність на земельних торгах у формі аукцiону для будівництва рекреаційно - розважального комплексу, код КВЦПЗ - 03.15 – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Червоноградської міської ради.
  2. 2. Доручити першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балку Д.І. забезпечити:

2.1. Визначення виконавця земельних торгів, з врахуванням вимог пунктів 5,6 статті 136 та пунктів 5,6 статті 135 Земельного кодексу України, у порядку, визначеному законодавством про здійснення державних закупівель та укладення договору з виконавцем земельних торгів з умовою забезпечення виконання та фінансування експертної грошової оцінки,  організації та проведення земельних торгів виконавцем, у тому числі за рахунок реєстраційних внесків учасників земельних торгів і відшкодування йому витрат (видатків) переможцем земельних торгів, передбачивши в умовах договору винагороду виконавцю земельних торгів у розмірі 5 відсотків ціни, за якою здійсниться купівля-продаж земельної ділянки, але не більш як 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за лот.

2.2. Отримання витягів з державного земельного кадастру про земельну ділянку у Міськрайонному управлінні у Сокальському районі та місті Червонограді головного управління Держгеокадастру у Львівській області та у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.

  1. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

 

Мiський голова                              (підпис)                                Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

Номер рішення 47
Дата прийняття рішення 2020-12-10
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Поширити: