ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

 тринадцята  сесія восьмого скликання

 Р І Ш Е Н Н Я

     

18.11.2021

м. Червоноград

№ 933

     
     
     
       

 

 

Про надання згоди на безкоштовну передачу  у  комунальну     власність      Червоноградської міської територіаль-ної громади, в особі Червоноградської міської ради, обладнання  системи відеоспостереження від Громадського формування «Соснівська народна самооборона»

 

 

 

 

           Керуючись ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою   Кабінету    Міністрів    України   від 13.08.2003 р. № 1253 «Про затвердження Порядку безоплатної передачі у комунальну власність об'єктів соціальної сфери, житлового фонду, у тому числі незавершеного будівництва, а також внутрішньогосподарських меліоративних систем колективних сільськогосподарських підприємств, що не підлягали паюванню в процесі реорганізації цих підприємств та передані на баланс підприємств – правонаступників», розглянувши листи голови Громадського формування «Соснівська народна самооборона» від 15.12.2020р., Червоноградська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду на   безкоштовну  передачу   у комунальну власність Червоноградської міської територіальної громади в особі Червоноградської міської ради, обладнання системи  відеоспостереження від Громадського  формування  «Соснівська народна самооборона», з подальшою  передачею на баланс КП «Соснівкажитлокомунсервіс» .

 

      2.Виконавчому комітету Червоноградської міської ради створити комісію для прийняття на баланс обладнання системи відеоспостереження.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкілля, комунальної власності та приватизації (Василишин П.С.) та першого заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради  Балка Д.І.

 

Міський голова                                                                        Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

 

 

Номер рішення 933
Дата прийняття рішення 2021-11-18
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: