ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МIСЬКА РАДА

Львiвської областi

сьома сесiя восьмого скликання

Р I Ш Е Н Н Я

     

15.04.2021

м.Червоноград

№337

     

 

Про звернення Червоноградської  мiської

ради до  Президента України,

Служби безпеки України,

Центральної виборчої комісії

 щодо виборів на ОВО №50 та №87

 

Керуючись ст.ст. 140,144 Конституцiї України, Законом України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада,-

 

 В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Прийняти звернення Червоноградської мiської ради  до Президента України, Служби безпеки України, Центральної виборчої комісії щодо виборів на ОВО №50 та №87. 
  2. Направити звернення до Президента України, Служби безпеки України, Центральної виборчої комісії, що додається.
  3. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну комiсiю з питань депутатської дiяльностi, забезпечення законностi, антикорупцiйної полiтики, захисту прав людини, сприяння децентралiзацiї, розвитку мiсцевого самоврядування та громадянського суспiльства, свободи слова та iнформацiї  (Майданович С.В.)

   

Мiський голова                                                                         Андрій  ЗАЛІВСЬКИЙ

  

 

 

Президенту України

 Службі безпеки України

 Центральній виборчій комісії

 

 

Звернення

Червоноградської  мiської ради до

Президента України, Служби безпеки України,

Центральної виборчої комісії щодо виборів на ОВО №50 та №87

 

В Україні відбувається безпрецедентний наступ на основні інститути свободи та демократії, про що яскраво свідчать вибори народних депутатів на ОВО №50 та №87.

Вперше за багато років держава не здатна не лише забезпечити та гарантувати вільне волевиявлення громадян під час виборів, але й ганебно та зухвало стає учасником фальсифікацій результатів, заплющує очі на просування у парламентське крісло відвертого колабораціоніста  та злочинця.

Сьогодні у крісло законодавця може сісти проросійський діяч та відкрито і неприховано з найвищої парламентської трибуни просувати злочинний антидержавний наратив, агітувати за «рускій мір».

На 87-у окрузі провладна політична сила не погребувала найбруднішими методами: залякування опонентів, погрози, затягування підрахунку  голосів, тиск на членів комісій, використання спецпідрозділів СБУ. Уся країна спостерігала, як понад тиждень влада Зеленського не змогла забезпечити перерахунок голосів по одному бюлетеню та встановлення волевиявлення громадян.

Застосування адмінресурсу, як і підкуп виборців – це замах на демократію, на підвалини конституційного ладу України. Водночас – це загроза узурпації влади і повернення до часів Януковича. Якби попередники Зеленського так чинили на виборах, він особисто ніколи б не став президентом.

Водночас ми бачимо ескалацію на фронті, стягування військ противника до наших кордонів  і усвідомлюємо,  що  Російська Федерація не зупиниться у своїх імперських амбіціях. 

Сценарій агресора відомий: послабити державу зсередини, щоб посилити свій вплив та контроль за нашою країною.

Ми не можемо спостерігати за поверненням свавілля часів Януковича і його методів. Ми не будемо бездіяльно спостерігати, як відбувається замах на демократію в Україні під час підготовки нападу на нашу країну.

Червоноградська міська рада заявляє рішучу незгоду з нехтуванням закону, демократичних традицій і цінностей під час виборчого процесу на ОВО №50 та №87 та вимагає від Центральної виборчої комісії визнати вибори на цих одномандатних виборчих округах недійсними, а правоохоронні органи – притягнути винних осіб до відповідальності за грубе порушення закону.  

 

 

Прийняте на сьомій сесiї Червоноградської мiської ради восьмого скликання

    15 квітня 2021 року

Номер рішення 337
Дата прийняття рішення 2021-04-15
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: