ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

чотирнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

09.12.2021

м. Червоноград

                          1006

 

 

 

 

 

 

 

Про розгляд клопотання

Дещиці Володимира Сильвестровича

 

Розглянувши клопотання Дещиці Володимира Сильвестровича про продаж у власнiсть земельної дiлянки, враховуючи подані постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтетi Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України та Законом України вiд 21.05.1997 №280/97 ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Доручити виконавчому комiтету Червоноградської мiської ради:

1.1. Забезпечити проведення експертної грошової оцiнки земельної ділянки несiльськогосподарського призначення площею 0,0572 га, кадастровий номер 4611800000:01:009:0025, наданої в оренду Дещиці Володимиру Сильвестровичу для обслуговування нежитлової будівлі погрібу, (КВЦПЗД – 11.04 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої                 води, збирання, очищення та розподілення води)), в місті Червоноград,                                    вулиця Бічна Промислова, 15 «а».

Встановити розмір авансового платежу в сумі 13275,03 грн. (тринадцять тисяч двісті сімдесят п’ять грн. 03 коп.), що становить 20% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

1.2. Укласти з покупцем земельної ділянки договір про сплату авансового внеску за земельну ділянку в рахунок оплати ціни земельної ділянки, згідно даного рішення.

  1. Уповноважити першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Дмитра Iгоровича на пiдписання договору про сплату авансового внеску в рахунок оплати цiни земельної дiлянки та договору про проведення експертної грошової оцiнки земельної ділянки, згiдно даного рiшення.
  2. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

Мiський голова          (підпис)                                                        Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 1006
Дата прийняття рішення 2021-12-09
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: