ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

дванадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

     

28.10.2021

м. Червоноград

913

     

 

 

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки з метою зміни її

цільового призначення в м. Червонограді

 

Розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «СОКМЕ», про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення, враховуючи подану постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицію, керуючись Земельним Кодексом України, Законом України «Про Державний земельний кадастр» вiд 07.07.2011 №3613-VI, Податковим Кодексом України вiд 02.12.2010 № 2755-УI, Законом України вiд 02.10.2003 № 1211–IV "Про внесення змiн до Закону України "Про оренду землi" та вiд 21.05.1997 №280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi, Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Надати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «СОКМЕ» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення площею 0,0050 га, кадастровий номер 4611800000:03:008:0132, в місті Червонограді на вул. Т. Савки, яку товариство орендує згідно Договору оренди землі, з метою зміни виду використання з «для будівництва об’єктів загального користування – вулиць та проїздів для обслуговування кварталу житлової забудови котеджного типу» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівельь та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)» та зміни коду з «КВЦПЗ – 18.00 – землі загального користування (землі будь-якої категорії, які використовуються як майдани, вулиці, проїзди, шляхи, громадські пасовища, сіножаті, набережні, пляжі, парки, зелені зони, сквери, бульвари, водні об’єкти загального користування, а також інші землі, якщо рішенням відповідного органу державної влади чи місцевого самоврядування їх віднесено до земель загального користування)» на «КВЦПЗД - 11.04 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівельь та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)».
  2. Товариству з обмеженою відповідальністю «СОКМЕ» подати розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення на затвердження Червоноградській міській раді.
  3. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

Мiський голова                                                              Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

Номер рішення 913
Дата прийняття рішення 2021-10-28
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: