ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

дванадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

28.10.2021

м. Червоноград

907

 

 

 

Про розгляд заяви учасника бойових дій (АТО)

Никитюка Тимофія Борисовича

 

Розглянувши клопотання Департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації від 16.08.2021 та клопотання Львівської міської ради від 02.07.2021 про розгляд звернення учасника бойових дій (АТО)  Никитюка Тимофія Борисовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтетi Червоноградської мiської ради пропозицiю, керуючись Земельним кодексом України, Законами України від 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрій", від 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19.08.2015 № 898-р «Питання забезпечення учасників антитерористичної операції та сімей загиблих учасників антитерористичної операції земельними ділянками», Червоноградська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Відмовити громадянину Никитюку Тимофію Борисовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Червонограді тому, що згідно п. 6 ст. 118 Земельного кодексу України громадянин не зазначив у своїй заяві орієнтовний розмір земельної ділянки та не додав графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування та розмір земельної ділянки.
  2. Запропонувати громадянину Никитюку Тимофію Борисовичу звернутися до Червоноградської міської ради з клопотанням про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки того чи іншого цільового призначення, доклавши до нього графічні матеріали із зазначенням бажаного місця розташування земельної ділянки та орієнтовної площі.
  3. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

Міський голова                                                                     Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 907
Дата прийняття рішення 2021-10-28
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: