ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

дванадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

     

28.10.2021

м. Червоноград

№ 896

       

 

Про розгляд клопотання громадянина

Кульчицького Аркадія Гавриловича

 

Розглянувши клопотання громадянина Кульчицького Аркадія Гавриловича про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, враховуючи подані постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним Кодексом України, Законами України вiд 07.07.2011 № 3613-VI «Про Державний земельний кадастр», вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй", вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", від 10.07.2018 №2498-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

 

  1. Надати дозвіл громадянину Кульчицькому Аркадію Гавриловичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 1,91 умовних кадастрових гектарів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗД – 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) за межами населеного пункту с. Сілець. відповідно до свідоцтва про право на спадщину за заповітом ВСХ №125241 від 30 травня 2006 року.
  2. Громадянину Кульчицькому Аркадію Гавриловичу та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельних ділянок в національній кадастровій системі. Розроблену технічну документацію із землеустрою подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  3. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

Мiський голова                                                                       Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 896
Дата прийняття рішення 2021-10-28
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: