ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

дванадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

        28.10.2021                                   м. Червоноград

№918

 

Про надання дозволу на розроблення проектiв

землеустрою щодо вiдведення земельних дiлянок

для обслуговування свердловин Бендюзького водозабору

на території Червоноградської міської ради

 

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Червоноградводоканал» про надання дозволу на розроблення проектiв землеустрою щодо вiдведення земельних дiлянок, враховуючи поданi постiйно-дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV «Про землеустрiй» та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Надати комунальному підприємству «Червоноградводоканал» дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,5350 га для обслуговування будівель свердловин №44, №44 «біс» Бендюзького водозабору, (коду КВЦПЗД – 11.01 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами) на території Червоноградської міської ради за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
  2. . Надати комунальному підприємству «Червоноградводоканал» дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,5500 га для обслуговування будівлі свердловин №45, Бендюзького водозабору, (коду КВЦПЗД – 11.01 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами) на території Червоноградської міської ради за рахунок земель промисловості , транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення .
  3. . Надати комунальному підприємству «Червоноградводоканал» дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,5200 га для обслуговування будівель свердловин №46, №46 «біс» Бендюзького водозабору, (коду КВЦПЗД – 11.01 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами) на території Червоноградської міської ради за рахунок земель промисловості , транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
  4. Надати комунальному підприємству «Червоноградводоканал» дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,7100 га для обслуговування будівель свердловин № 47 «біс»«біс» Бендюзького водозабору, (коду КВЦПЗД – 11.01 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами) на території Червоноградської міської ради за рахунок земель промисловості , транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
  5. Надати комунальному підприємству «Червоноградводоканал» дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,5400 га для обслуговування будівлі свердловини № 47«біс», Бендюзького водозабору, (коду КВЦПЗД – 11.01 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами) на території Червоноградської міської ради за рахунок земель промисловості , транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
  6. Надати комунальному підприємству «Червоноградводоканал» дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,3600 га для обслуговування будівлі свердловини № 48, Бендюзького водозабору, (коду КВЦПЗД – 11.01 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами) на території Червоноградської міської ради за рахунок земель промисловості , транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
  7. Надати комунальному підприємству «Червоноградводоканал» дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,6400 га для обслуговування будівлі свердловини № 49, Бендюзького водозабору, (коду КВЦПЗД – 11.01 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами) на території Червоноградської міської ради за рахунок земель промисловості , транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
  8. Комунальному підприємству «Червоноградводоканал» та розробникам документацій із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельних ділянок в національній кадастровій системі. Розробленi проекти землеустрою щодо вiдведення земельних ділянок подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  9.  Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I

 

 

 

Мiський голова                                                                     Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 918
Дата прийняття рішення 2021-10-28
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: