ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

чотирнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

09.12.2021

м.Червоноград

1003

 

 

 

Про розгляд клопотань

учасників бойових дій (АТО)

 

Розглянувши клопотання учасників бойових дій (АТО) про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, враховуючи поданi постiйно-дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Відмовити учаснику бойових дій Побережнику Ігорю Євгеновичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,0 га для ведення особистого селянського господарства селі Сілець, присілок Параньки згідно п.7 ст.118 Земельного кодексу України. а саме у зв’язку із резервуванням земельної ділянки, зазначеної на графічних матеріалах, під перспективне створення індустріального парку.
  2. Відмовити учаснику бойових дій Хамулі Івану Мар’яновичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га для ведення садівництва в Червоноградському районі згідно п.6 ст.118 Земельного кодексу України. а саме у зв’язку із відсутністю графічних матеріалів, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки.
  3. Відмовити учаснику бойових дій Айсіну Шамілю Шамільовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в Червоноградському районі згідно п.6 ст.118 Земельного кодексу України. а саме у зв’язку із відсутністю графічних матеріалів, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки та її площа.
  4.  Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

Мiський голова      (підпис)                                                        Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 1003
Дата прийняття рішення 2021-12-09
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: