ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

дванадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

21.10.2021

м. Червоноград

                    №877

 

 

 

Про розгляд клопотання громадянина

Кравець Ярослава Івановича

 в с. Бендюга

 

Розглянувши клопотання Кравець Ярослава Івановича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки, враховуючи поданi постiйно-дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Надати громадянину Кравець Ярославу Івановичу дозвiл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1600 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (код за КВЦПЗД – 02.01 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), в с. Бендюга на вулиці Підлісна, 24.
  2. Громадянину Кравець Ярославу Івановичу та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельної ділянки в національній кадастровій системі. Розроблений у встановленому порядку проект землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  3. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

 

Міський голова               (підпис)                                Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 877
Дата прийняття рішення 2021-10-21
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: