ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

одинадцята  сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

23.09.2021

м.Червоноград

805

 

 

 

 

Про розгляд клопотання громадянина

Хвесика Миколи Олексійовича

 

 

Розглянувши клопотання громадянина Хвесика Миколи Олексійовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для обслуговування нежитлової будівлі в с. Сілець присілок Солтиси, 850 б , враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Надати дозвіл Хвесику Миколі Олексійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0,0655га га для обслуговування нежитлової будівлі в с. Сілець, присілок Солтиси 850 б, код КВЦПЗД - 01.13 - для іншого сільськогосподарського призначення.
  2. Громадянину Хвесику Миколі Олексійовичу та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельної ділянки в національній кадастровій системі. Розроблену технічну документацію із землеустрою подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  3. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

                Мiський голова              (підпис)                                            Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 805
Дата прийняття рішення 2021-09-23
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: