ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

одинадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

23.09.2021                                   м. Червоноград

№ 759

        

Про надання дозволу на укладання

договору суперфіцію в м. Соснівка

 

Розглянувши клопотання відділу освіти Червоноградської міської ради, керуючись ст. 1021 Земельного кодексу України, статтями 395, 413, 414, 415, 416, 417 Цивільного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в України», Червоноградська міська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Погодити укладення Договору суперфіцію на користування земельною ділянкою кадастровий номер 4611870400:01:004:0008, (КВЦПЗД – 03.05 Для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування, для обслуговування народного дому), загальною площею 0.6529 га, що розташована в м. Соснівка Червоноградського району Львівської області для здійснення нового будівництва котельні для Закладу дошкільної освіти ясла-садок №6 комбінованого типу Червоноградської міської ради Львівської області Червоноградської територіальної громади, червоноградського району Львівської області.
  2. Укласти Договір суперфіцію між Червоноградською міською радою та відділом освіти Червоноградської міської ради на земельну ділянку кадастровий номер 4611870400:01:004:0008, загальною площею 0.6529 га, що розташована в м.Соснівка Червоноградського району Львівської області для здійснення нового будівництва котельні для Закладу дошкільної освіти ясла-садок №6 комбінованого типу Червоноградської міської ради Львівської області Червоноградської територіальної громади, червоноградського району Львівської області.
  3. Доручити першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балку Д.І від імені Червоноградської міської ради підписати Договір суперфіцію.
  4. Відділу освіти Червоноградської міської ради укласти та забезпечити реєстрацію Договору суперфіцію відповідно до чинного законодавства.
  5. Видатки за виготовлення нового кадастрового плану земельної ділянки, підготовку обмінного файлу ХМL, оформлення та державну реєстрацію договору супрфіцію віднести за рахунок суперфіціарія земельної ділянки.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань містобудування, регулювання земельних відносин та адміністративно-територіального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балка Д.І.

 

Мiський голова                                                     Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 759
Дата прийняття рішення 2021-09-23
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: