ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

десята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

05.08.2021

м. Червоноград

718

 

 

 

       

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою в смт. Гірник

 

 

Розглянувши клопотання громадянина Бикова Олександра Васильовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи подані постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним Кодексом України, Законами України вiд 07.07.2011 № 3613-VI «Про Державний земельний кадастр», вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй", вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Відмовити громадянину Бикову Олександру Васильовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ – 01.03 для ведення особистого селянського господарства) в смт. Гірник, у зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки Генеральному плану смт. Гірник.
  2.  Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.І.

 

 

 

   Мiський голова                                                                 Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 718
Дата прийняття рішення 2021-08-05
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: