ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

девята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

06.07.2021

м.Червоноград

№ 624

 

 

 

 

Про розгляд заяви громадянина

Войтовича Михайла Йосиповича

в с. Борятин

 

 

Розглянувши заяву Войтовича Михайла Йосиповича про надання дозволу на виготовлення технічної документації, враховуючи поданi постiйно-дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Надати громадянину Войтовичу Михайлу Йосиповичу дозвiл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0,0776 га для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ – 01.03 для ведення особистого селянського господарства) в с. Борятин.
  2. Громадянину Войтовичу Михайлу Йосиповичу та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельної ділянки в національній кадастровій системі. Розроблену та погоджену у встановленому порядку технічну документацію із землеустрою подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  3.  Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську

комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

Мiський голова                                                                     Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 624
Дата прийняття рішення 2021-07-06
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: