ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

дев’ята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

06.07.2021

м. Червоноград

622

 

 

 

 

Про розгляд заяв громадян щодо надання дозволу

на розроблення проектів землеустрою за межами

с. Острів

 

Розглянувши заяви, учасників бойових дій про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Відмовити громадянину Паньківу Юрію Володимировичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,1807 га для ведення особистого селянського господарства за межами с. Острів, у зв’язку з тим, що земельна ділянка, зазначена на графічному матеріалі, зарезервована для створення громадського пасовища.
  2. Відмовити громадянину Цьмуху Вячеславу Вячеславовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,6148 га для ведення особистого селянського господарства за межами с. Острів, у зв’язку з тим, що земельна ділянка, зазначена на графічному матеріалі, зарезервована для створення громадського пасовища.
  3. Відмовити громадянину Малигіну Дмитру Володимировичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за межами с. Острів, у зв’язку з тим, що земельна ділянка, зазначена на графічному матеріалі, є частиною земельної ділянки зарезервованої для створення громадського пасовища.
  4. Відмовити громадянину Малигіну Дмитру Володимировичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1200га для ведення садівництва за межами с. Острів, у зв’язку з тим, що земельна ділянка, зазначена на графічному матеріалі, є частиною земельної ділянки зарезервованої для створення громадського пасовища.
  5. Відмовити громадянину Тетері Михайлу Павловичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за межами с. Острів, у зв’язку з тим, що земельна ділянка, зазначена на графічному матеріалі, є частиною земельної ділянки зарезервованої для створення громадського пасовища.
  6. Відмовити громадянці Тетері Олені Геннадіївні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за межами с. Острів, у зв’язку з тим, що земельна ділянка, зазначена на графічному матеріалі, є частиною земельної ділянки зарезервованої для створення громадського пасовища.
  7.  Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

     Мiський голова                                                                             Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 622
Дата прийняття рішення 2021-07-06
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: