ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

 ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

девята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

06.07.2021

м. Червоноград

        №619

 

 

 

       

 

Про надання дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок в с. Рудка

 

Розглянувши заяви громадян про першочерговість надання дозвілу на розроблення проектів землеустрою щодо вiдведення земельних ділянок в селі Рудка, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV «Про землеустрiй», та вiд 21.05.1997 №280/97-ВР «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Відмовити громадянину Коцваю Петру Богдановичу, керуючись п. 6 ст. 118 Земельного кодексу України у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,2500га в селі Рудка, так як громадянин не додав графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування.
  2. Відмовити громадянину Маркусю Андрію Володимировичу, керуючись п. 6 ст. 118 Земельного кодексу України у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,2500га в селі Рудка, так як громадянин не додав графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування.
  3. Відмовити громадянину Дитюку Юрію Петровичу, керуючись п. 6 ст. 118 Земельного кодексу України у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,2500га в селі Рудка, так як громадянин не додав графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування.

 

  1. Відмовити громадянину Клепаку Володимиру Ігоровичу, керуючись п. 6 ст. 118 Земельного кодексу України у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,2500га в селі Рудка, так як громадянин не додав графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування.
  2. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

 

 

 Мiський голова                                                                        Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 619
Дата прийняття рішення 2021-07-06
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: