ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

дев’ята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

06.07.2021

м.Червоноград

№605

 

 

 

 

Про розгляд заяв учасників

бойових дій  в с. Сілець

 

 

Розглянувши заяви учасників бойових дій Нискогуза Михайла Юрійовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою та Байора Павла Васильовича  про надання дозволу на зміну цільового призначення власної земельної ділянки, враховуючи поданi постiйно-дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Надати дозвіл учаснику бойових дій Нискогузу Михайлу Юрійовичу на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власноті площею 1,9884га для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ – 01.03 - для ведення особистого селянського господарства), із земель сільськогосподарського призначення в с. Сілець з подальшою передачею її у власність.

Кдастровий номер земельної ділянки 4624886600:17:000:0809.

  1. Відмовити учаснику бойових дій Байору Павлу Васильовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  зміни цільового призначення земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства  площею 0,3га в селі Сілець (за межами населеного пункту) на землі промисловості, транспорту, зв’язку та іншого призначення у зв’язку з відсутністю розробленого детального плану території.  

Кадастровий номер земельної ділянки 4624886600:11:000:0978.

  1. Громадянину Нискогузу Михайлу Юрійовичу та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельної ділянки в національній кадастровій системі. Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки подати на затвердження Червоноградській міській раді.

      4.  Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук    П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

Мiський голова                                                                     Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 605
Дата прийняття рішення 2021-07-06
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: