ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

сьома сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

     

01.04.2021

        м.Червоноград                               

      №306

     

Про безоплатну передачу об’єктів комунальної власності  Червоноградської  мiської ради 

 

 

           Керуючись Законами України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», «Про внесення змiн до деяких законiв України щодо впорядкування окремих питань органiзацiї та дiяльностi органiв мiсцевого самоврядування i районних державних адмiнiстрацiй», статтею 327 Цивiльного кодексу України, Червоноградська  мiська  рада

 

ВИРIШИЛА:

 

 1. Передати безоплатно на баланс КП Спортивний комплекс «Шахтар» (вул.Героїв Майдану, 2, мiсто Червоноград, Львiвська область, код ЄДРПОУ 41466374) об'єкти нерухомого майна – капітальні інвестиції (незавершене будівництво) згідно з Додатком 1.

 2. Передати безоплатно на баланс КП Спортивний комплекс «Шахтар» (вул.Героїв Майдану, 2, мiсто Червоноград, Львiвська область, код ЄДРПОУ 41466374) земельну дiлянку, на якій розмiщенi об’єкти нерухомого майна, що передаються у вiдповiдностi до пункту 1 цього рiшення згiдно з Додатком 2.

 3. КП Спортивний комплекс «Шахтар» прийняти на баланс нерухоме майно як внесок до статутного фонду, провести зміни відповідно до чинного законодавства України.

 4. Передати безоплатно на баланс КП «Комунальник» (вул.Св.Володимира, 112, мiсто Червоноград, Львiвська область, код ЄДРПОУ 03348643) об'єкт нерухомого майна – капітальні інвестиції (незавершене будівництво) згідно з Додатком 3.

 5. Передати безоплатно на баланс КП «Комунальник» (вул.Св.Володимира, 112, мiсто Червоноград, Львiвська область, код ЄДРПОУ 03348643) земельну дiлянку, на якій розмiщений об’єкт нерухомого майна, що передається у вiдповiдностi до пункту 4 цього рiшення згiдно з Додатком 4.

 6. КП «Комунальник» прийняти на баланс нерухоме майно як внесок до статутного фонду, провести зміни відповідно до чинного законодавства України.

 7. Передати безоплатно на баланс відділу освіти Червоноградської міської ради (проспект Шевченка, 19, мiсто Червоноград, Львiвська область, код ЄДРПОУ 02144482) об'єкти нерухомого майна (основні засоби) для забезпечення освітньої діяльності Сілецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені Івана Климіва-Легенди Сокальської районної ради Львівської області згідно з Додатком 5.

 8. Передати безоплатно на баланс відділу капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради (пр.Шевченка, 19, мiсто Червоноград, Львiвська область, код ЄДРПОУ 38894262) об'єкт нерухомого майна – капітальні інвестиції (незавершене будівництво) згідно з Додатком 6.

 9. Передати безоплатно на баланс відділу капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради (пр.Шевченка, 19, мiсто Червоноград, Львiвська область, код ЄДРПОУ 38894262) земельну дiлянку площею 0,4 га, на якій розмiщений об’єкт нерухомого майна, який передається у вiдповiдностi до пункту 8 цього рiшення згідно з Додатком 7.

 10. Передати безоплатно на баланс виконавчого комітету Червоноградської міської ради (проспект Шевченка, 19, мiсто Червоноград, Львiвська область, код ЄДРПОУ 04455920) об'єкти майна (основні засоби, інші матеріальні необоротні активи) згiдно з Додатком 8.

 11.  Контроль за виконанням даного рiшення покласти на депутатську комiсiю з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкiлля, комунальної власностi та приватизацiї (Василишин П.С.) та на заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Коваля В.С.


  Мiський  голова                                                           Андрій  ЗАЛIВСЬКИЙ

Номер рішення 306
Дата прийняття рішення 2021-04-01
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: