У Червонограді податківці та платники обговорили податкові новації

У Червонограді податківці та платники обговорили податкові новації

 У Центрі обслуговування платників Червоноградської ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбулася зустріч з платниками податків щодо основних змін податкового законодавства. На запитання платників податків та громадян відповідала головний державний інспектор відділу податкових сервісів Червоноградської ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Зінаїда Гривко.

Слухачів проінформовано про одноразове (спеціальне) добровільне декларування, новації податкового законодавства, щодо особливостей застосування РРО/ПРРО платниками єдиного податку ІІ–ІV груп, оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельного податку, а також подання громадянами декларації про майновий стан і доходи, в тому числі для того, щоб скористатися правом на податкову знижку.

Під час зустрічі Зінаїда Гривко зазначила, що плата за землю, а також податок на нерухомість є одними із вагомих джерел наповнення місцевих бюджетів і сплачуються дані платежі громадянами упродовж 60 днів з дня вручення податкового повідомлення – рішення.

Також роз’яснила роботу сервісу ДПС для платників «Електронний кабінет». Використовуючи функції даного сервісу, платники податків можуть реалізувати свої права та обов’язки, наприклад, отримати  інформацію про наявність чи відсутність податкового боргу, зробити звірку щодо об’єктів оподаткування з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку, орендної плати, сформувати та надіслати податкову звітність тощо.

Поширити: