Червоноградські податківці інформують про переваги використання Електронного кабінету, застосування РРО/ПРРО та інші новації податкового законодавства

Червоноградські податківці інформують про переваги використання Електронного кабінету, застосування РРО/ПРРО та інші новації податкового законодавства

 

На черговій зустрічі з платниками податків начальник відділу податкових сервісів Червоноградської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області  Катерина-Руслана Тхір розповіла про переваги використання Електронного кабінету, застосування РРО/ПРРО та звернула увагу на новації податкового законодавства.

Зокрема, Катерина-Руслана Тхір ознайомила присутніх із нововведеннями в спрощеній системі оподаткування та нагадала про обов’язкове використання суб’єктами господарювання касових апаратів при проведенні готівкових розрахунків з покупцями.

Нагадала і про право на податкову знижку, у разі здійснення витрат на навчання, придбання житла в іпотеку, оплати за оренду житла (для внутрішньо переміщених осіб) або інших витрат, передбачених Податковим кодексом. Також учасники заходу отримали консультативну допомогу щодо заповнення щорічної декларації про доходи та майновий стан з метою отримання податкової знижки.

На завершення заходу Катерина-Руслана Тхір рекомендувала присутнім активно користуватись сервісом ДПС «Електронний кабінет платника», за допомогою якого платники мають можливість подати та переглянути подану звітність, сплачувати податки, зареєструвати програмний РРО, перевірити стан розрахунків з бюджетом тощо.

Поширити: