Щодо надання адміністративних послуг в Червоноградській ДПІ

Щодо надання адміністративних послуг в Червоноградській ДПІ

Державна податкова служба активно працює над цифровізацією послуг у напрямі надання громадянам та бізнесу якісних послуг, забезпечення легкої та доступної сплати податків, що особливо актуально в період пандемії короновірусу.

Червоноградською ДПІ надаються адміністративні послуги у Центрі обслуговування платників або у електронній формі.

Фахівцями центру обслуговування платників Червоноградської ДПІ у січні-березні ц.р. надано відвідувачам 1067 безоплатних адміністративних послуг, з них 294 – в електронній формі (27,6%).

Так, за цей період платникам видано 538 карток платників податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, за відповідними запитами 124 громадянам видані відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Протягом січня-березня 2021 року, проведено реєстрацію платниками єдиного податку 182 суб’єктів господарювання, надано 98 витяги з реєстру платників єдиного податку.

Крім вищезазначеного, фахівці ДПІ за цей період зареєстрували 21 реєстраторів розрахункових операцій, 25 програмних реєстраторів розрахункових операцій, та 34 книгу обліку розрахункових операцій.

Звертаємо увагу платників податків, що при відвідуванні Центру обслуговування платників необхідно дотримуватись правил рекомендованих МОЗ та надавати перевагу отриманню послуг в онлайн-режимі використовуючи можливості сервісу «Електронний кабінет».

Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua.

Ще одним із кроків у напрямі цифровізації є запровадження сервісу «Info TAX». Закликаємо платників користуватись ним, оскільки це дасть можливість отримати інформацію про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки документів, строки подання звітності та сплати податків тощо. Підключення до сервісу «Info TAX» можна здійснити скориставшись електронним цифровим підписом, або за допомогою послуги ID-банкінгу, який є найпростішим способом  для громадян та фізичних осіб-підприємців.

Поширити: