Червоноградські податківці провели семінар щодо актуальних питань податкового законодавства

Червоноградські податківці провели семінар щодо актуальних питань податкового законодавства

 

На черговому семінарі головний державний інспектор відділу податкових сервісів Червоноградської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області Зінаїда Гривко розповіла платникам податків про переваги використання Електронного кабінету, податкову амністію та інші актуальні питання податкового законодавства.

Зокрема, фахівець ДПІ розповіла присутнім про одноразове спеціальне добровільне декларування активів фізичних осіб, яке продовжено до 1 березня 2023 року. За її словами, подати одноразову добровільну декларацію громадяни можуть виключно в електронній формі за допомогою Електронного кабінету платника податків. Як зазначила Зінаїда Гривко, за допомогою цього сервісу платники також мають можливість перевірити стан розрахунків з бюджетом, зареєструвати програмний РРО, надіслати податкову звітність, а громадяни подати декларацію про майновий стан і доходи.

Також звернула увагу платників податків на порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками та своєчасну сплату податків і зборів до бюджету та наголосила, що для  оперативної комунікації податкової служби з бізнесом і громадськістю функціонує електронна скринька Комунікаційної податкової платформи Головного управління ДПС у Львівській області.

Крім того, Зінаїда Гривко на завершення семінару нагадала про порядок застосування РРО/ПРРО при проведені розрахункових операцій, про право громадян на податкову знижку за понесеними в минулому році витратами та надала інформаційні брошури та листівки щодо діючих норм податкового законодавства.

Поширити: