Червоноградські податківці розповіли платникам про подання звітності в електронній формі та про податкові новації

Червоноградські податківці розповіли платникам про подання звітності в електронній формі та про податкові новації

Про новації податкового законодавства та про переваги використання Електронного кабінету розповіли фахівці Червоноградської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області платникам під час чергової зустрічі.

Зокрема, зазначили, що перевагою подання платниками податків звітності в електронному вигляді є економія часу, постійне оновлення програмного забезпечення відповідно, захист від несанкціонованих переглядів та втручань, арифметичний контроль за показниками податкової звітності, автоматичне створення архіву електронних копій звітів, квитанцій та інших документів.

Крім того, фахівці поінформували присутніх, що до 1 березня 2023 року продовжено кампанію одноразового декларування активів фізичних осіб. Податківці наголосили, що кампанія одноразового декларування – це можливість громадянина добровільно легалізувати свої активи за зниженими ставками оподаткування та детально розповіли, які об’єкти підлягають декларуванню, які громадяни мають  право скористатись податковою амністією, а також в які терміни необхідно сплатити одноразовий збір. Звернули увагу, що для реалізації права на податкову амністію декларанту необхідно подати одноразову декларацію в електронному вигляді через «Електронний кабінет платника».

На завершення заходу нагадали присутнім, що з 1 січня 2022 року всі підприємці - платники єдиного податку другої – четвертої груп, незалежно від виду діяльності та обсягу доходу, які здійснюють розрахунки за товар готівкою або за допомогою платіжних карток зобов’язані застосовувати РРО або ПРРО. Водночас зазначили, що підприємці, які здійснюють діяльність у селах та селищах, у випадках, передбачених законодавством, можуть проводити розрахункові операції із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок.

Поширити: