Про проведення зустрічі начальника Червоноградської ДПІ з платниками податків у форматі «круглого столу»

Про проведення зустрічі начальника Червоноградської ДПІ з платниками податків у форматі «круглого столу»

 

Нещодавно відбулася зустріч у форматі «круглого столу» начальника Червоноградської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області Оксани Полтавець з платниками податків.

Під час заходу Оксана Полтавець наголосила присутнім на перевагах користування Електронним кабінетом та повідомила, як можна отримати електронний цифровий підпис. Звернула увагу на можливість використання застосунку «Дія» для шерингу документів, необхідних для отримання послуг.

Також керівник інспекції інформувала присутніх щодо процедури отримання ЕЦП в кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, зокрема в КН ЕДП ІДД ДПС та повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом (онлайн).

Оксана Полтавець звернула увагу на актуальності подання заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб-платників податків за ф. № 5ДР через Електронний кабінет. Повідомила, що користування електронними сервісами в умовах воєнного стану дає можливість платникам податків отримати послуги якісно, швидко та насамперед безпечно. Зауважила, що при цьому платник податків самостійно обирає Центр обслуговування платників, де бажає отримати документ, що засвідчує реєстрацію у ДРФО, в електронному вигляді.

Крім цього, посадовець повідомила присутніх, що завдяки сервісу податкової служби  «InfoTAX» платники податків мають можливість дистанційно отримувати інформацію  про себе, яка є в розпорядженні органу ДПС: стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки документів, нагадування про необхідність подання звітності та сплати податків, виникнення податкового боргу, інформацію СЕА ПДВ тощо.

Також Оксана Полтавець ознайомила присутніх зі змінами в податковому законодавстві, що запроваджені Законом України від 30 листопада 2021 року №1914-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

На завершення заходу Оксана Полтавець інформувала учасників про особливості застосування РРО/ПРРО платниками єдиного податку ІІ–ІV груп, податкову амністію, а також про можливість подання громадянами декларації про майновий стан і доходи задля отримання податкової знижки.

Поширити: