Червоноградські податківці розповідають про подання заяви за ф. № 5-ДР

Червоноградські податківці розповідають про подання заяви за ф. № 5-ДР

 

Фахівці  Червоноградської  ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області на постійній основі проводять практикуми з платниками податків щодо використання та  переваг електронних сервісів ДПС та інформують про нововведення.

Нещодавно проведено практикум з фізичними особами з питань подання через Електронний кабінет заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб-платників податків за ф. № 5ДР.

В ході заходу старший державний інспектор відділу електронних сервісів Червоноградської  ДПІ Олеся Жук надала роз'яснення платникам, як здійснити вхід через офіційний вебпортал ДПС: http://tax.gov.ua. Також наголосила, що при цьому платник податків самостійно обирає Центр обслуговування платників, де бажає отримати документ, що засвідчує реєстрацію у ДРФО, в електронному вигляді.

Олеся Жук наголосила присутнім, що для приєднання до заяви за ф. № 5ДР сканованих копій документів, що посвідчують особу та інших документів, які підтверджують зміни облікових даних, платнику необхідно використати закладку «Додатки» та обрати «Документ довільної форми» (формат файлу pdf/jpg із обмеженням розміру не більше 2МБ). Податківець зауважила присутнім, що для отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків необхідно особисто звернутися до податкового органу, який був самостійно обраний під час заповнення заяви за ф. № 5ДР та пред’явити паспорт з відміткою про місце реєстрації та, у разі необхідності, документ (довідку) про реєстрацію місця проживання/перебування.

Фізичних осіб було підключено до сервісу «ІnfoTAX» і наголошено, що онлайн-спілкування з органами ДПС в умовах сьогодення дає можливість отримати послуги безпечно, якісно та швидко.

Поширити: