Про проведення тренінгу в Червоноградській ДПІ

Про проведення тренінгу в Червоноградській ДПІ

Про основні аспекти застосування реєстраторів розрахункових операцій та користування електронними сервісами ДПС йшлося під час тренінгу, який відбувся у приміщенні Червоноградської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області.

Податківці наголосили, що тимчасово, на період дії воєнного стану в Україні, штрафні санкції за відсутність РРО/ПРРО у суб’єктів господарювання, які зобов’язані їх використовувати, не застосовуються, крім санкцій за порушення порядку здійснення розрахункових операцій при продажу підакцизних товарів.

Також під час тренінгу звернули увагу присутніх на перевагах в користуванні електронними сервісами ДПС, в т.ч. і Електронним кабінетом та надали роз’яснення, як можна отримати електронний цифровий підпис.

Проінформовано, що на період дії воєнного стану кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг Інформаційно-довідковим департаментом ДПС здійснюється автоматичне формування нових сертифікатів відкритих ключів всім користувачам за один день до закінчення строку чинності старих сертифікатів, терміном дії на один рік, при цьому особистий ключ не змінюється.  

Поширити: